Parlayan Yıldızlar Kadıköy Jimnastik Okulu

Parlayan Yıldızlar Spor Kulübü Jimnastik Okulu çalışmalarımız İstek Semiha Şakir Okulları, İlhami Ahmed Örnekal İlkokulu Spor Salonunda Parlayan Yıldızlar Spor okulları aralıksız bir şekilde devam ediyor.

İstek Semiha Şakir Okulları'nda, İlhami Ahmed Örnekal İlkokulu Spor Salonu faaliyet gösteren jimnastik okulumuzda, branşında uzman eğitmenlerle geleceğin sporcularını yetiştirmek için çalışıyoruz.

jimnastik küçük yaştan itibaren çocukların disiplin içerisinde takım kültürü ile yetişmesini sağlar.Cimnastik çocuklar üzerinde fiziki gelişimi sağlarken aynı zamanda da estetik bir görüntüye sahip olmalarını,boylarına göre kilo ve vücut kas kitlesini dengeler.İlerleyen yaşlarda hangi spor dalıyla ilgilenirlerse ilgilensinler cimnastik temeli olan bir sporcunun bıranşa özgü becerilerinin olumlu yönde etkilendiği bilisel araştırmalarla da kanıtlanmıştır. Çocuklarımız için cimnastik en iyi başlangıçtır.

İstek Semiha Şakir Okulları, İlhami Ahmed Örnekal İlkokulu Spor Salonu okullarımızdaki çalışmalarımızla çocuklarımızı ülkesine büyük katkıları olacak bireylere dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Siz de Parlayan Yıldızlar ailesine katılmak isterseniz aşağıdaki telefon numarasını arayarak veya iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Şimdi Arayın