Hakkımızda

Parlayan Yıldızlar Spor Kulübü


Parlayan Yıldızlar Spor Kulübü olarak İstanbul Kadıköy'deki iki şubemizde hem 5-12 yaş sporcular için spor okulu faaliyetlerimizi yürütüyor hem de gençler ve yetişkinler için özel turnuvalar organize ediyoruz.

2015 yılından bu yana Çiftehavuzlar'da bulunan İstek Semiha Şakir Okulları’nın kampüsünde faaliyet gösteren kulübümüzde futbol, basketbol, voleybol, cimnastik ve masa tenisi branşlarında eğitimler veriliyor.

Kurulduğumuz günden beri temel prensibimiz çocuklarımıza doğru eğitmenler eşliğinde doğru eğitimleri vermek oldu. Sloganımız ise “çocuklar mutlu biz mutlu”. Bundan da anlaşılacağı gibi bizim için en önemli şeylerden biri mutlu çocuklar yetiştirebilmek.

Bunun için de tüm sezon boyunca hem sporcularımızla hem de velilerimizle idman ve maçların haricinde çok çeşitli ve keyifli organizasyonlar da yapıyoruz. All-Star maçları, 5 hafta süren Veliler ligi organizasyonu, bahara merhaba gecemiz gibi özel organizasyonlarımız bulunuyor.

Spor okulu faaliyetlerimizin yanında ikinci salonumuz İlhami Ahmed Örnekal İlkokulu Spor Salonu'nda da gençler ve yetişkinlere özel olarak 3x3 basketbol, futsal, mix voleybol turnuvaları organize ediyoruz.


Şimdi Arayın